KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207332
nr 1320 7332
Stig Östman
(1932-2019), Sverige
Oljemålning, Landskap med figur, Signerad. Olja på duk, 65x65 cm
Stig Östman, svensk bildkonstnär född 1932, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:01:04
20/4 14:31:54
100 kr
20/4 19:56:04